anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

De ce nu functioneaza reincarcare prepay din my orange?

Moniqwe
Începător
De ce nu functioneaza reincarcare prepay din my orange?
22 Răspunsuri 22

Vio73
#StarMember
Bună! Dacă ai probleme, contactează-l pe chat Djingo sau din secțiunea Contact a My Orange. Poate s-a întâmplat ceva zilele acestea de pauză / sărbători. Baftă!

Dany_87
Junior entuziast
Hello !!! Poate e prea mare aglomerație .... :) Probabil o defecțiune tehnică.... se mai întâmplă.... Sper sa reușești până la urmă....

delfinas
#StarMember
Moniqwe, îți înțeleg supărarea, dar nu justifică limbajul. Îți poți exprima nemulțumirea și într-un mod civilizat. Poți să dai mai multe detalii? Ce eroare iti apare?

teacher_
#StarMember
Salut! La mine funcționează. Nu știu ce problema ai putea sa ai, pentru că fără alte detalii....

FLo1
#StarMember
Un topic deschis in plus pe aceiași temă nu va aduce schimbări. Iar utilizarea unui limbaj suburban nu ne transformă în oameni cu bun simț. E suficient topicul inițial: https://comunitate.orange.ro/questions/2854063-reincarcare-cartela

delfinas
#StarMember
Bravo, Flo, ca ai facut legatura intre cele 2 topice!!! Din captura de ecran oferita in cel initial, se vede eroarea care o impiedica pe Moniqwe sa poata reincarca. E o alta victima a aplicatiei My Orange care da erori. Cum eu am trecut prin povestea asta, i-am scris cum am rezolvat-o: "Moniqwe, e f simplu. Nu poti reincarca, pt ca are probleme aplicatia My Orange. Am avut si eu problema asta si am facut asa: ștergi datele din Setări - Aplicații - Aplicații - My Orange - Stocare - Ștergeti datele. Daca nu e suficient, sterge aplicatia si reinstaleaz-o!" LE Încearcă sa accesezi mai multe surse de internet: datele mobile, un wifi ... poate și rețeaua are probleme.

CrissAlina
Junior entuziast
Nu merge aplicatia de ieri 😞

delfinas
#StarMember
CrissAlina, încearcă soluția dată de mine mai sus. Ar trebui să se rezolve problema ta.

CrissAlina
Junior entuziast
Am incercat dar nu merge :(((

CrissAlina
Junior entuziast
Am incercat dar nu merge :(((

FLo1
#StarMember
Cu siguranță lipsa oricărui feedback de la @Moniqwe sau @CrissAlina mă face să cred că ”poate” (cu siguranță 🙂 ) problema a fost rezolvată. Orice comentariu este de prisos, soluția fiind clară și problema rezolvată.

CrissAlina
Junior entuziast
@Flo 1 daca te uiti mai sus am atasat foto ai sa vezi ca am raspuns

FLo1
#StarMember
@CrissAlina: Eram cu mesajul de răspuns în editare. Ulterior.... prea târziu. Revenind la cazul tău, îți recomand mai simplu să încerci accesarea aplicației pe un alt device. Așa vei știi dacă e o problemă de aplicație, de cont sau device-ul în sine. Nu uita să revii cu feedback pentru a oferi soluția găsită de tine și altor utilizatori.

CrissAlina
Junior entuziast
Multumesc o sa incerc si revin