anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

De câteva zile nu mai îmi merge aplicația My Orange pe telefon

Go
Începător
Reâncărcare cartele. rebuie sa fac ceva?
1 Soluţie acceptată‚

delfinas
#StarMember
Bun venit in Comunitate, Go!!! Daca e vorba de aplicatia My Orange, sunt mai multe topice deschise pe tema asta. Aici e unul dintre ele: https://comunitate.orange.ro/questions/2867313-merge-aplicatia-my-orange Pe scurt, actualizeaza aplicatia, verifica si conexiunea la internet. Daca nici asa nu merge, dezintaleaza/instaleaza aplicatia si restarteaza telefonul.

Vizualizare soluţie în postul original

6 Răspunsuri 6

delfinas
#StarMember
Bun venit in Comunitate, Go!!! Daca e vorba de aplicatia My Orange, sunt mai multe topice deschise pe tema asta. Aici e unul dintre ele: https://comunitate.orange.ro/questions/2867313-merge-aplicatia-my-orange Pe scurt, actualizeaza aplicatia, verifica si conexiunea la internet. Daca nici asa nu merge, dezintaleaza/instaleaza aplicatia si restarteaza telefonul.

Viocat
Senior certificat
La toate cele descrise de delfinas, se adaugă cardul de plata, care tre sa fie plin:). Și dacă nici asa nu merge, asigurate ca poti reseta parola la my orange si fa-o.

CrissAlina
Junior entuziast
Actualizeaza aplicatia, verifica si conexiunea la internet sau dezintaleaza/instaleaza aplicatia si restarteaza telefonul.

DanielaH
Moderator
@Go, ne spui, te rog, ce anume se întâmplă? Poți atașa o captură de ecran cu eroarea? Te așteptăm cu mai multe detalii. Încearcă și o reinstalare a aplicației și spune-ne dacă funcționează.

adrian87n
Cunoscător
Salut, asigura-te ca ai spatiu pe telefon incat aplicatia sa poata rula, telefonul e un fel de Mini-pc , care asa ca un pc cu sistem de operare are nevoie de spatiu pe discul C ca sa poata rula aplicatii.. Ideea este ca sa te asiguri ca nu ai telefonul plin, sa actualizezi aplicatia din Magazin Play, o dezinstalare si o reinstalare ar ajuta, dar inainte de dezinstalare la detalii Aplicatie My orange , ar fi util Stergere Memorie Cache, si Stergere Date aplicatie apoi reinstalare, sunt convins 100% ca va merge si te va ajuta raspunsul meu . Aplicatia in mod normal este functionala ! Te rog revino cu un comment in care sa imi spui daca te-am ajutat @Go . Daca tu consideri ca ti-am oferit ajutorul cautat te rog marcheaza raspunsul meu ca fiind solutia potrivita pentru tine. Multumesc, Adrian.

DanielaH
Moderator
@Go, mulțumim pentru marcarea soluției! Să înțelegem că situația s-a rezolvat?