anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Ce rubrica credeți că ar mai putea fi adăugată în My Orange ?

Ascary
Campion certificat
Ce rubrica ar mai putea fi adăugată în My Orange ?
1 Soluţie acceptată‚

Miha_Z
#StarMember
Mi-ar place sa am varianta de a-mi crea propriul abonament, cu resursele pe care le consider eu utile pentru mine. Apoi angajatii Orange sa-mi spuna cat m-ar ajunge abonamentul configurat de mine. Daca consider ca e acceptabil la pret, sa am varianta de a-l alege.

Vizualizare soluţie în postul original

6 Răspunsuri 6

Miha_Z
#StarMember
Mi-ar place sa am varianta de a-mi crea propriul abonament, cu resursele pe care le consider eu utile pentru mine. Apoi angajatii Orange sa-mi spuna cat m-ar ajunge abonamentul configurat de mine. Daca consider ca e acceptabil la pret, sa am varianta de a-l alege.

Anca07
#StarMember
Cred ca ar putea sa apara si valabilitatea extraoptiunii active pe cont. In cronos apare doar ce ti-a mai ramas din extraoptiune la acea data, dar nu si valabilitatea beneficiilor. Pentru a afla, trebuie sa formezi clasicul 333 sau *133#, insa ar fi bine sa apara si in aplicatie.

Razvan
#StarMember
Integrarea robotul djingo ar fi o idee.

Vio73
#StarMember
Eu aș dori să am posibilitatea de a alege dintr-o gamă mai variată de beneficii de fidelitate, atunci când îmi expiră un abonament sau un pachet de abonamente.

Jay
Campion certificat
O rubrica Orange pentru tine, in care sa gasesti o oferta personalizata in functie de vechimea ta, ca si client.. oferta care poate suferi modificari odata cu cresterea timpului petrecut de tine in retea..

Vio73
#StarMember
Da, corect. Ceva personalizat, în funcție de ceea ce ți s-ar potrivi!