anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Ce rubrica credeți că ar mai putea fi adăugată în My Orange ?

Ascary
Campion certificat
Ce rubrica ar mai putea fi adăugată în My Orange ?
1 Soluţie acceptată‚

Miha_Z
Campion
Mi-ar place sa am varianta de a-mi crea propriul abonament, cu resursele pe care le consider eu utile pentru mine. Apoi angajatii Orange sa-mi spuna cat m-ar ajunge abonamentul configurat de mine. Daca consider ca e acceptabil la pret, sa am varianta de a-l alege.

Vizualizare soluţie în postul original

6 Răspunsuri 6

Miha_Z
Campion
Mi-ar place sa am varianta de a-mi crea propriul abonament, cu resursele pe care le consider eu utile pentru mine. Apoi angajatii Orange sa-mi spuna cat m-ar ajunge abonamentul configurat de mine. Daca consider ca e acceptabil la pret, sa am varianta de a-l alege.

Anca07
Cunoscător certificat
Cred ca ar putea sa apara si valabilitatea extraoptiunii active pe cont. In cronos apare doar ce ti-a mai ramas din extraoptiune la acea data, dar nu si valabilitatea beneficiilor. Pentru a afla, trebuie sa formezi clasicul 333 sau *133#, insa ar fi bine sa apara si in aplicatie.

Razvan
Campion certificat
Integrarea robotul djingo ar fi o idee.

Vio73
Campion certificat
Eu aș dori să am posibilitatea de a alege dintr-o gamă mai variată de beneficii de fidelitate, atunci când îmi expiră un abonament sau un pachet de abonamente.

Jay
Campion certificat
O rubrica Orange pentru tine, in care sa gasesti o oferta personalizata in functie de vechimea ta, ca si client.. oferta care poate suferi modificari odata cu cresterea timpului petrecut de tine in retea..

Vio73
Campion certificat
Da, corect. Ceva personalizat, în funcție de ceea ce ți s-ar potrivi!