anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Cat de utila vi se pare aplicația my orange?

Cat de utila vi se pare aplicația
1 Soluţie acceptată‚

Vio73
#StarMember
Salutare! Mi se pare foarte utilă, pentru că prin intermediul acesteia îmi urmăresc cam toate serviciile Orange, fac reîncărcări, văd costurile, urmăresc consumul, plătesc facturile, văd punctele thank you, fac achiziție din Magazinul online ( fiind logat in My Orange) și îmi urmăresc statusul comenzilor, etc. Mai nou, reușesc prin accesarea diferitelor submeniuri să fac puncte în cadrul ,,Pinata party". În concluzie, cred că este destul de utilă!

Vizualizare soluţie în postul original

6 Răspunsuri 6

teacher_
#StarMember
Este o aplicație buna, eu o utilizez lunar, mai ales când vreau sa fac reîncărcări sau sa vad noutăți.

Vio73
#StarMember
Salutare! Mi se pare foarte utilă, pentru că prin intermediul acesteia îmi urmăresc cam toate serviciile Orange, fac reîncărcări, văd costurile, urmăresc consumul, plătesc facturile, văd punctele thank you, fac achiziție din Magazinul online ( fiind logat in My Orange) și îmi urmăresc statusul comenzilor, etc. Mai nou, reușesc prin accesarea diferitelor submeniuri să fac puncte în cadrul ,,Pinata party". În concluzie, cred că este destul de utilă!

Viocat
Senior certificat
Este extrem de utila pentru detaliile referitoare la facturi, consum, bonusuri si convorbiri. Foarte bine ar fi daca ar fi posibila vizualizarea comenzilor si a preturilor din magazinul online cu reducerea aferenta contului de client chiar din aplicatia my orange. De asemenea ar fi ok daca ar permite logarea in cont pe baza de amprenta

Haptic
Explorator entuziast
Un pas inainte pentru Orange care te informeaza depre costurile abonamentelor si sa le administrezi asa cum crezi de cuvinta. In plus de asta mai au si un concurs cu premii care pare interesant.

Încă o descopăr. E mai mult interesanta acum decât utila, pentru mine

Bugnar_Tudor
Explorator entuziast
Buna Ana. Să știi ca este utilă fiindcă nu mai esti nevoit să mergi fizic la magazinul Orange și poți să face plăți prin intermediul ei. Mai mult decât atât, ești la curent cu opțiunile pe care le ai prin intermediul abonamentului sau al reîncării prepay. Așadar, mai poți găsi și campanii prin care poți câștiga premii precum Pinata Party.