anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Care sunt avantajele reîncărcării din contul my Orange ?

Neaplicabil
Care sunt avantajele reîncărcării din contul my Orange ?
6 Răspunsuri 6

teacher_
#StarMember
Salut! Cel mai mare avantaj ar fi că eviți niste drumuri până la un magazin, oricare ar fi el (shop, partener, paypoint, etc). Daca ai un card salvat, in maxim 1 minut ai făcut reîncărcarea. Un alt avantaj ar fi că poți să vezi toate reîncărcările făcute de tine in ultima vreme. Tot la avantaje, poți singur sa studiezi ofertele de reîncărcare, nu să întrebi un angajat, sa îți explice el, ci pur și simplu vezi tu care oferta ți se potrivește, stand acasă, relaxat. In plus, acum este o oferta, primești cate 10 GB bonus pentru fiecare euro reîncărcat. Detalii aici https://www.orange.ro/prepay/cadouriprepay/ Nu știu dacă se aplică și la reîncărcările din magazine sau de alt fel, eu de când a apărut aplicația My Orange reîncarc direct din aplicație și mi se pare super. Și nu în ultimul rând, daca reîncarci din aplicație, primești puncte la piñata party. Aduna 1000 de puncte si castigi premii. Detalii ai in aplicația My Orange, in meniu, secțiunea Pinata party. Sper că te-am convins. 🙂

Neaplicabil
Eu fac aproximativ 10 -15 reîncărcări lunar din contul meu,cu plata pe factură fapt care îmi aduce: mult net bonus,(30gb la reicarcarea de + 5€) extra puncte thank you(20puncte la 3 reîncărcări de 6€).

gpstan
Junior
primești puncte thank you și 5 pinata

Haptic
Explorator entuziast
Pentru persoane juridice sunt alte conditii.

Neaplicabil
Cât despre piñata,sunt alocate pentru un număr limitat de reîncărcări .

Ioana_
Junior entuziast
Nu te deplasezi la vreun magazin pt incarcare, primesti pinata, puncte thank you