anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Când se termină campania Pinata Party, premile neutilizate dispar?

Carlosss
Explorator

Bună comunitate,  

În trecut, când s-a terminat perioada campaniei,  am pierdut și punctele adunate.. și am înțeles situația.  

Dar acum am din premii revendicate "GB Internet"  încă nealocați.. Când se termină iar campania.. oare dispar și premiile alea neutizate încă? 🤔

1 Soluţie acceptată‚

FLo1
#StarMember

@Carlosss: Dacă bine rețin, pe lângă punctele care se resetează (așa cum ai observat), bousurile neactivate posibil să.... expire. Adică ai în dreptul lor ai perioadă de valabilitate, timp în care trebuie utilizat, sau bonusul respectiv va apărea ca... expirat.  

Vizualizare soluţie în postul original

4 Răspunsuri 4

FLo1
#StarMember

@Carlosss: Dacă bine rețin, pe lângă punctele care se resetează (așa cum ai observat), bousurile neactivate posibil să.... expire. Adică ai în dreptul lor ai perioadă de valabilitate, timp în care trebuie utilizat, sau bonusul respectiv va apărea ca... expirat.  

Mulțumesc,  de expirat știu ca expiră..   dar dacă am un bonus încă neactivat pe număr , dispare la sfârșitul campaniei.. ( cel mai sigur,  îl activez înainte de sfârșitul campaniei cred :))  )

Este mai sigur, altfel o vei lua de la început, ediție de ediție 😉 

Valabilitatea este limitată și specificată inclusiv la bonificațiile de 10euro (pt achiziția de telefoane) sau cel de 10% (pentru achiziția de accesorii).

Vio73
#StarMember

Salutare!

Dacă sunt neactivate dispar, iar cele activate, merg înainte, până la expirare.

Oricum, mi se pare destul de ok că avem această posibilitate de a mai lua câte ceva suplimentar, în afară de ceea ce avem inclus la prepay sau abonament.