anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Am castigat un voucher de 10 euro in aplicatie si nu stiu cum sa dau de codul lui

banicaB1_
Junior
Buna! Am castigat un voucher de 10 euro in my orange si nu mai gasesc codul lui in aplicatie sa-l pot folosi. Ma puteti ajuta?
1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator
@banicaB1., bun venit în Comunitate! Este vorba de un voucher obținut la campania Pinata party? Dacă da, codul voucherului îl găsești chiar în aplicație în secțiunea "Status/ Premii revendicate." Deasemenea, codul îți este trimis și pe adresa de e-mail a contului My Orange.

Vizualizare soluţie în postul original

7 Răspunsuri 7

DanielaH
Moderator
@banicaB1., bun venit în Comunitate! Este vorba de un voucher obținut la campania Pinata party? Dacă da, codul voucherului îl găsești chiar în aplicație în secțiunea "Status/ Premii revendicate." Deasemenea, codul îți este trimis și pe adresa de e-mail a contului My Orange.

delfinas
#StarMember
Eu il gasesc in email, e mai usor.

Vio73
#StarMember
Sper să-ți fie de folos! Și eu am câștigat câteva, dar, din păcate, nu prea am avut ce să fac cu ele, pentru că telefoane am luat deja. Sunt utile dacă vrei să-ți iei telefon! Și da, le vezi în aplicație, dar le ai și în email.

Daniela123
Junior
Am castigat un voucher de 10% reducere la accesorii, insa in cand vreau sa-l folosesc imi zice ca e invalid

Vio73
#StarMember
Trebuie să te uiți cu atenție la ce îți este permis să-l folosești!

DanielaH
Moderator
Salut, Daniela123! Te rog să mai mai încerci acum încă o dată să folosești voucherul. Ar trebui să meargă. Te aștept să revii să ne spui dacă e totul OK. Mulțumesc.

Daniela123
Junior
Da. Acum este in regula. Multumesc!