anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Cum activez bonusul de 100GB?

Laurențiu_Gaida
Începător
De ce nu mi se activează bonusul de 100GB
1 Soluţie acceptată‚

Jay
Campion certificat

EDIT: oferta s-a incheiat.

Daca ai aplicația pe mobil, intri pe "bonus la un click distanță" sau la promotii stânga sus - faci ce faci si tot castigi - afla detalii... si vei vedea pe ce număr poti activa bonusul.. am atașat poze.. primele 4 poze.

Pe varianta desktop intri pe sumar - faci ce faci si tot câștigi - afla detalii - iti va afisa pe  ce număr poti activa bonusul.. ultimele 2 poze.

 

Vizualizare soluţie în postul original

8 Răspunsuri 8

Jay
Campion certificat
Salut! Te referi la bonusul din My Orange, presupun.. Ai citit conditiile? Atașez o poza mai jos.. se poate activa o data la 30 de zile și, daca esti pe prepay, trebuie sa ai o optiune activa de minim 5 €. Iti arata o eroare? Poti sa pui o poza, sa vedem și noi?

Razvan
#StarMember
Bonusul este valabil o dată la 30 de zile, este bine venit mai ales pentru cei cu abonamente cu resurse foarte mici de internet inclus.

Laurențiu_Gaida
Începător
Cum sa intru

Jay
Campion certificat

EDIT: oferta s-a incheiat.

Daca ai aplicația pe mobil, intri pe "bonus la un click distanță" sau la promotii stânga sus - faci ce faci si tot castigi - afla detalii... si vei vedea pe ce număr poti activa bonusul.. am atașat poze.. primele 4 poze.

Pe varianta desktop intri pe sumar - faci ce faci si tot câștigi - afla detalii - iti va afisa pe  ce număr poti activa bonusul.. ultimele 2 poze.

 

Ionut_59
Începător
Cum pot activa si eu 100de GB

Jay
Campion certificat
Momentan nu mai este valabil, a fost pana la 31 ianuarie.. Cand se va intampla ceva nou in privinta asta, sigur vom afla si in contul My Orange si in comunitate..

DanielaH
Moderator
@Ionut, în acest moment această promoție nu mai este valabilă.

Razvan
#StarMember
Așteptăm următoarea campanie de bonusuri de net din My Orange.