anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Punctele din Piniata Party expiră?

NicolaePatras
Începător

Salut, știți dacă punctele din piniata party expiră deoarece acum câteva săptămâni aveam peste 1300 de puncte și azi când am vrut sa le folosesc nu mai erau în cont.

1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator

Salut, Nicolae! Bine ai venit în Comunitate!

Așa cum spuneau Pololica și Flo, punctele din vechea campanie au expirat.

De ieri a început o campanie noua valabilă între 15 noiembrie 2022 ora 14:00:00 si 31 ianuarie 2023, ora 13:59:59t.

Aici găsești regulamentul. Te așteptăm să revii dacă mai ai întrebări.

Vizualizare soluţie în postul original

6 Răspunsuri 6

Pololică
#StarMember

Da, expira la terminarea campaniei (si campaniile sunt independente una de cealalta).

FLo1
#StarMember

@NicolaePatras: Răspunsul venit din partea Orange ar fi următorul: ”Te-am anunțat / Dar ai uitat / Campania că s-a terminat. / Dar e tardiv și e păcat / Premiul dorit n-a așteptat / La alt client el fiind livrat.” 

Pe scurt... n-a fost să fie. 

DanielaH
Moderator

Salut, Nicolae! Bine ai venit în Comunitate!

Așa cum spuneau Pololica și Flo, punctele din vechea campanie au expirat.

De ieri a început o campanie noua valabilă între 15 noiembrie 2022 ora 14:00:00 si 31 ianuarie 2023, ora 13:59:59t.

Aici găsești regulamentul. Te așteptăm să revii dacă mai ai întrebări.

匿名
Junior

Salutare,

Daca punctele se pierd la sfârșitul unei campanii.

De ce premiile expirate mai apar în următoarea campanie?

Screenshot_2024-04-07-12-18-51-310_com.orange.contultauorange-edit.jpg

”Premiile câștigate” au termen de valabilitate, deci neutilizate la timp vor expira. Cele expirate vor fi înlocuite în timp de altele cu valabilitate reînnoită, iar atunci pe cele expirate nu le vei mai vedea în listă. Totul în funcție de task-urile pe care le vei accesa / efectua.

Asta am observat și eu însă nu prea este ok.

Premiile expirate sunt din decembrie 2023 daca tot se resetează punctele ar trebui și aceste opțiuni expirate să dispară din status.

Asta ca și sugestie pe viitor.

Le voi trimite un email cu mai multe sugestii.