anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Cum fac sa cumulez in aplicatie abonamentele orange mobil si orange fix?

NinaBlocau
Începător

Buna, am abonamente orange mobil, dar detin si orange fix...  cum fac sa le cumulez... pentru ca conturile sunt  pe acelasi mail.

Nu ma pot conecta acum decat la orange fix.

Cum fac pentru orange mobil?

1 Soluţie acceptată‚

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

Nu se pot concatena...inca. Din cate stiu, se lucreaza la asta. Dar inca nu s-a facut. Orange si Orange Romania Communications sunt inca institutii diferite. De aceea inca se folosesc conturi separate.

Deci, momentan, trebuie sa iesi dintr-un cont si sa intri in celalalt, din aceeasi aplicatie.

Client Orange

Vizualizare soluţie în postul original

3 Răspunsuri 3

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

Nu se pot concatena...inca. Din cate stiu, se lucreaza la asta. Dar inca nu s-a facut. Orange si Orange Romania Communications sunt inca institutii diferite. De aceea inca se folosesc conturi separate.

Deci, momentan, trebuie sa iesi dintr-un cont si sa intri in celalalt, din aceeasi aplicatie.

Client Orange

Salutare!

Deci ai servicii fixe de la Orange România sau de la Orange România Communications?

Dacă le ai pe toate de la Orange Romania, este relativ simplu să adaugi servicii mobile sau fixe pe cont. 

Dacă le ai separat, ai detalii aici:

https://comunitate.orange.ro/t5/nout%C4%83%C8%9Bi/din-30-septembrie-2022-aplica%C8%9Bia-mobil%C4%83-...

Baftă!

 

 

DanielaH
Moderator

@NinaBlocau te așteptăm în continuare sp revii cu mai multe detalii.

Serviciile fixe sunt de la Orange sau de la Orange Romania Communications?