anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Chenar alb in dreapta paginii my orange care ma impiedica sa vizualizez intreaga pagina.

user_16341864
Junior

Cand deschid pe calculator contul meu "my orange"pe toate paginile pe care le accesez,imi apare in partea dreapta un chenar alb,care ma impiedica sa vizualizez intreaga pagina.Acest chenar ocupa 1/4 din pagina.Se intampla doar pe calculator nu si pe telefon.1-2 secunde la deschidere apare pagina completa dupa care se instaleaza chenarul in cauza.Cum pot remedia?Multumesc1

1 Soluţie acceptată‚

Vio73
#StarMember

Salutare!

Încearcă și cu un alt browser sau pe alt dispozitiv și poate se rezolvă. Dacă nu, lasă o sesizare la adresa serviciul.clienti@orange.ro, cu capturi de ecran și sper să se rezolve cât mai repede.

Baftă!

Vizualizare soluţie în postul original

7 Răspunsuri 7

Vio73
#StarMember

Salutare!

Încearcă și cu un alt browser sau pe alt dispozitiv și poate se rezolvă. Dacă nu, lasă o sesizare la adresa serviciul.clienti@orange.ro, cu capturi de ecran și sper să se rezolve cât mai repede.

Baftă!

Multumesc!Am inaintat o sesizare si captura de ecran catre Serv.Clienti.O seara buna!

 

 

Să sperăm că se va rezolva rapid! Baftă!

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

Pune un screenshot sa vedem despre ce chenar e vorba. Eventual incearca si in fereastra privata si vezi daca se intampla la fel. Daca nu, incearca sa stergi cache & cookies din browser. 

Client Orange

Pe fereastra privata am acces la intreaga pagina.Am inaintat o sesizare cu captura de ecran Serv.Clienti.Multumesc!

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

Daca in fereastra privata totul e ok, problema nu e la Orange.

Clear cache & Cookies si ar trebui sa fie ok. Si daca ai adblocker, poti incerca sa-l dezactivezi pentru orange.ro.

Client Orange

DanielaH
Moderator

@user_16341864, s-a rezolvat situația? Ai încercat și pe un alt browser? Ai șters cache & cookies?