anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Mentenanță servicii Orange august 2019

Razvan
#StarMember
Orange anunță pe www.orange.ro, lucrări de mentenanță pe 23 august începând cu ora 23, pentru ca serviciile să funcționeze mai bine pentru clienți.
1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator

Revenim cu un update. În intervalul în care vor avea loc lucrările de mentenanță (23 august ora 23:00 - 24 august ora 08:00) nu vor fi disponibile nici reîncărcările PrePay și nici SMS-urile Premium (de ex. taxa de pod, parcări, plată rovinietă etc.). În cazul clienților aflați în roaming, acestia nu vor primi SMS-uri de bun venit în rețelele partenere (welcome SMS) si nici notificările pentru depășirea limitei traficului de date.

 

Vă reamintim că dacă aveți nevoie să activați/ modificați opțiuni/ beneficii din contul vostru, recomandarea este să le procesați până în 23 august ora 21:00.

 

Vă mulțumim pentru înțelegere.

Vizualizare soluţie în postul original

11 Răspunsuri 11

DanielaH
Moderator
Razvan, mulțumim pentru postare! Chiar vă rugăm să țineți cont de aceste recomandări.

teacher_
#StarMember
Asta banuiesc că înseamnă că nici comunitatea nu va fi funcțională... Sunt bune lucrările astea, mai devreme sau mai târziu trebuiau să aibă loc. 🙂

DanielaH
Moderator
Comunitatea nu va fi impactată.

Razvan
#StarMember
@Daniela, și eu iți mulțumesc :). Să sperăm că nu vor fi probleme și lucrurile revin repede la normal.

Miha_Z
#StarMember
Multumim de informare Razvan. Daca Comunitatea nu-i afectata, e bine atunci. :))

Anonim
Neaplicabil
Aceste lucrări de mentenanță au rolul lor, sunt binevenite și sperăm toți să fie schimbări în bine pentru clienții Orange.

Laura_cio
Senior
Mulțumim de informații, Daniela și Răzvan!

Jay
Campion certificat
Bine de stiut.. eu am avut acum cateva zile probleme cu My Orange, dar, neavand vreo urgenta am revenit mai tarziu.. orice lucrare de mentenanta e binevenita, avand in vedere ca scopul ei este o mai buna functionare a serviciilor..

Vio73
#StarMember
Mulțumim frumos de atenționare. Este bine de știut.

DanielaH
Moderator

Revenim cu un update. În intervalul în care vor avea loc lucrările de mentenanță (23 august ora 23:00 - 24 august ora 08:00) nu vor fi disponibile nici reîncărcările PrePay și nici SMS-urile Premium (de ex. taxa de pod, parcări, plată rovinietă etc.). În cazul clienților aflați în roaming, acestia nu vor primi SMS-uri de bun venit în rețelele partenere (welcome SMS) si nici notificările pentru depășirea limitei traficului de date.

 

Vă reamintim că dacă aveți nevoie să activați/ modificați opțiuni/ beneficii din contul vostru, recomandarea este să le procesați până în 23 august ora 21:00.

 

Vă mulțumim pentru înțelegere.

Razvan
#StarMember
Serviciile au revenit 🙂