anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Reîncărcare Orange prepay cu card Revolut

Marcela_4
Începător
Buna! Am reîncărcat cartela Orange prepay cu 10EU azi 04.02.2021 . Am folosit plata cu card revolut . Când intru in cont văd la credit zero! De pe card sau scos banii deci reîncărcare a fost cu succes. De ce la Credit sunt 0 EU ?
5 Răspunsuri 5

Ascary
Campion certificat
Buna Marcela,mai asteapta putin si daca nu iti apare suna la relatii cu clienții. Posibil sa fie si de la Revolut,uneori mai da si el rateuri 🙂

Jay
Campion certificat
Buna! Mesaj de la Orange ai primit ca ai incarcat? Faptul ca s-au scos banii de pe card, nu garanteaza succesul. Orice plata faci, iti este blocata suma respectiva, ramane de vazut daca se finalizeaza tranzactia sau nu.

mihai_13
Maestru
din pacate (pentru tine) te anunt ca "card revolut" nu este recunoscut in RO ... daca stii ce inseamna sa detii card de genul asta nu te intreba de ce nu poti face tranzactii de pe el .... mai pe scurt este si putin "tzaca" din partea celor ca ti-l incarca cu "bani" :) portocala nu are nici o vina ....

 Daca nu ai card Revolut, nu-ti da cu parerea. Pur si simplu nu stii si vb prostii. Screenshot 2024-02-07 at 15-42-09 Orange Money accepta transferuri din și către Revolut.png

Marcela_4
Începător
Am primit mesaj de la Orange. Totul e ok! Multumesc tuturor frumos de raspuns!