anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

dezactivare orange games

PL1
Începător

doresc dezactivarea orange games de pe telefon nu reusesc cum procedez?

Multumesc!

1 Soluţie acceptată‚

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

Salut,

Daca esti pe Android, avem si in Comunitate un tutorial aici.

Daca esti pe iOS, trebuie sa suni la 300, 0374 300 300 sau sa iei legatura cu un consultant pe chat-ul Djingo, si sa ceri dezactivarea optiunii.

 

Update 18 oct. 2023 (DanielaH, Moderator) - Dezactivarea abonamentului Orange Games se poate face și prin trimiterea unui SMS gratuit cu textul STOP la numărul 8351.

Client Orange

Vizualizare soluţie în postul original

6 Răspunsuri 6

Vio73
#StarMember

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

Salut,

Daca esti pe Android, avem si in Comunitate un tutorial aici.

Daca esti pe iOS, trebuie sa suni la 300, 0374 300 300 sau sa iei legatura cu un consultant pe chat-ul Djingo, si sa ceri dezactivarea optiunii.

 

Update 18 oct. 2023 (DanielaH, Moderator) - Dezactivarea abonamentului Orange Games se poate face și prin trimiterea unui SMS gratuit cu textul STOP la numărul 8351.

Client Orange

Buna ziua 

m-am primit și eu un mesaj ca am serviciul playzone1 cu 3,04 euro. E din cauza unei postări false de la o pagina care copiază adresa de la OMV și se numește OMF.

Am vorbit la orange dar mi-au spus ca ei sunt numai intermediari de plata si dezabonarea trebuie făcută la furnizor , prin telefon sau mail 

GeorgianaD
Moderator

Salut, @PL1 ! Bine ai venit în Comunitate! Ai reușit să dezactivezi serviciul Orange Games?

Ploscarionut
Începător

Orange games dezactivare 

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

Verifica te rog solutia de mai sus. Daca intampini dificultati, te asteptam cu mai multe detalii. 

Client Orange