anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Deblocarea nr. de telefon suspendate din cauza unei aplicații de joc

Martinjancu
Începător
Bună ziua
Doresc să vă precizeze că sunt suspendate doua numere de telefon 0758xxxxxx
0740xxxxxx din cauza unei aplicații de joc.
Și doresc să-mi deblocati cele două numere de telefon.
4 Răspunsuri 4

Vio73
#StarMember
Salutare! Chiar îmi pare rău de situația extrem de neplăcută prin care treci, da noi, în Comunitate, din păcate, nu putem să deblocăm numere, pentru că suntem în cea mai mare parte, clienți ca și tine. În schimb, poți să iei legătura cu ei prin Chat Djingo ( din secțiunea Contact a My Orange) sau pe Chat , chiar la numărul 300 sau 0374300300 ( din orice rețea). Succes!

And04
Senior
Salutare, @Martinjancu Deblocarea unui SIM blocat de operator se poate face doar prin apel la Serviciul Clienti (de pe un alt numar de telefon) la numarul 300 sau prin chat Djingo https://www.orange.ro/servicii/chatbot/

mihai_13
Maestru
- Martinjancu - probabil ai facut cost suplimentar asa de mare ca ti s-au suspendat numerele de telefon pana ei contact cu reprezentantii Orange - ai grija pe mana cui lasi telefoanele - sau chiar tu ai facut aceste costuri suplimentare , din nebagare de seama.

DanielaH
Moderator
@Martinjancu, ai luat legătura cu colegii noștri? S-a rezolvat problema? P.S. am editat noi numerele de telefon pe care le-ai scris pentru că astfel de date personale nu trebuie să fie publice în Comunitate.