anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

ridicare echipamente

POPALEXANDRU19
Începător

BUNA ZIUA

MA NUMESC ALEXANDRU. LOCUIESC IN ZALAU. 

AM AVUT PANA N DATA DE 20.12.2022, ABONALMENT PTR. INTERNET SI VOCE FIXA LA TELEKOM.  IN MUN. ZALAU STR. CORNELIU COPOSU, TEL MOBIL 0748xxxxxx.

AM REZILIAT CONTRACTUL IN DATA DE 20.12.2022. MI S-A COMUNICAT SA PREDAU ECHIPAMENTELE IN TERMEN DE 5 ZILE, SAU SA SOLICIT SA FIE RIDICATE DE UN  TEHNICIA  ORANGE COM.

VA ROG SA TRIMITETI SA-MI FIE RIDICATE ECHIPAMENTELE DE CATRE UN TEHNICIAN CONTRACOST. 5,95 EURO. CUM ESTE SCRIS IN MESAJUL PE CARE L-AM PRIMIT.

4 Răspunsuri 4

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

Salut,

Noi, aici in comunitate suntem, in mare parte, clienti ca si tine. Nu putem trimite pe nimeni sa-ti ia echipamentele de acasa. Dar poti sa faci o solicitare sunand la numarul 300 sau 0374 300 300. Pentru a intra in legatura cu un consultant, poti folosi succesiunea 1-1-1-0.

De asemenea, dupa cum ti-am mentionat si pe celalalt topic, datele personale, de exemplu adresa, numar de telefon etc, nu trebuie sa fie publicate in Comunitate. Nu ne ajuta cu absolut nimic. In plus, tu esti cel care trebuie sa faca solicitarea pentru ridicarea acelor echipamente. Si nu in Comunitate. Ci la numerele de telefon mentionate anterior.

Mult succes! Si sper sa reusesti! 🙂

Client Orange

DanielaH
Moderator

Salut, Alexandru!

Fiind vorba de o situație care implică verificarea contului tău personal, așa cum spunea și arsradu, ea nu poate fi rezolvată în Comunitate. Recomandarea noastră este să iei legătura cu colegii noștri de la Serviciul Clienți printr-una din metodele indicate mai sus.

P.S.  am editat noi datele tale personale pentru că ele nu trebuie să fie publice aici

Te așteptăm să revii cu vești bune să ne spui cum s-a rezolvat. Între timp, poți participa la concusrul care este acum în desfășurare aici - https://comunitate.orange.ro/t5/nout%C4%83%C8%9Bi/concurs-iarna-%C3%AEn-comunitate-cu-diversitate/td...

POPALEXANDRU19
Începător

AZI 30.12.22 MI S-AU RIDICAT ECHIPAMENTELE.

CU BINE

@POPALEXANDRU19, mă bucur că s-a rezolvat.

Te mai așteptăm în Comunitate, inclusiv la concursul care este acum în desfășurare.

Un an nou fericit!