anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Returnare echipament

bounceone
Începător

Buna ziua!

Am incercat sa returnez un router dupa ce am reziliat contractul cu fostul Telekom, actual Orange Communications, dar fara succes. Serviciul de curierat imi spune ca nu este ceva in regula. Sunt din Caracal, jud. Olt si am trimis la adresa data de operatoare cand m-a sunat Slatina, str. Libertatii nr. 2A. Aveti un numar de telefon de la aceasta locatie?

Multumesc!

1 Soluţie acceptată‚

Blue12
Senior

Buna!

Adresa pentru returnarea decodoarelor de la fostul Telekom este cea de mai jos. Sau, cel putin la aceasta adresa am livrat eu cu succes decodoarele:

DEPOZIT LOGISTIC DOLJ, strada raului nr. 397, cod postal 200636, Craiova, jud. Dolj. Persoana de contact: Camelia Ion. Telefon: 0251429228. 

Coletul trebuie sa contina obligatoriu o copie dupa factura.

Iti atasez aceasta adresa pe care o gasesti pe biletelele de reziliere pentru fostul Telekom, pe care le poti solicita din Orange Store/Shop.

Vizualizare soluţie în postul original

2 Răspunsuri 2

Vio73
#StarMember

Blue12
Senior

Buna!

Adresa pentru returnarea decodoarelor de la fostul Telekom este cea de mai jos. Sau, cel putin la aceasta adresa am livrat eu cu succes decodoarele:

DEPOZIT LOGISTIC DOLJ, strada raului nr. 397, cod postal 200636, Craiova, jud. Dolj. Persoana de contact: Camelia Ion. Telefon: 0251429228. 

Coletul trebuie sa contina obligatoriu o copie dupa factura.

Iti atasez aceasta adresa pe care o gasesti pe biletelele de reziliere pentru fostul Telekom, pe care le poti solicita din Orange Store/Shop.