anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Pot rezilia un serviciu din abonament?

Flavius4566
Junior entuziast

Buna seara !

Pot rezilia un serviciu din abonament ?nu îmi convine grila de canale tv ..

1 Soluţie acceptată‚

De ce sa nu poți? Abia ce ai învățat drumul... 😄

Vizualizare soluţie în postul original

5 Răspunsuri 5

Vio73
#StarMember

Salutare!

Nu este nicăieri o grilă contractuală, ea putându-se modifica ulterior. Serviciile la pachet sunt mai ieftine, iar dacă vrei să reziliezi doar unul dintre ele, s-ar putea să constați că te costă aproape la fel. Ce anume te nemulțumește la grilă?

FLo1
#StarMember

@Flavius4566: Nici mie nu-mi convine. Dar știi ce am făcut? Am ales operatorul care îmi oferă posturile TV de care am nevoie în proporția cea mai convenabilă, asta deși prin streaming online pot să văd aproape orice post TV. Însă e mai comod din... telecomandă, iar asta cere selectivitate și compromisuri. 

Și ca o completare, trăiești în prezent, deci alege momentul prezent, nu promisiunile că va fi cândva, undeva. Răbdarea e păguboasă.

delfinas
#StarMember

Flavius, văd că ai reziliat deja contractul de internet, deci știi cum se face. Așa că, dacă nu-ți place grila de posturi, reziliezi și mergi la furnizorul care distribuie canalele care-ți plac.

Merge reziliere după reziliere?!am făcut acum reziliere de tv ...a mai rămas tel fix ...care vreau să îl portez la alta companie 

De ce sa nu poți? Abia ce ai învățat drumul... 😄