anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Pot muta un numar din Orange Romania Communications in Orange Romania?

davod
Începător

Pot muta un numar din Orange Romania Communications in Orange Romania? Numerele sunt pe firma (nu stiu daca conteaza sau nu), din ce vad semnalul si in special datele mobile sunt foarte proaste de la preluarea de la telekom, tin sa precizez ca am luat numarul de la telekom la 2 luni inainte de mutare si inainte eram tot la orange si mergea bine.

1 Soluţie acceptată‚

Vio73
#StarMember

Salutare!

Sunt entități diferite, dar dacă nu mai ai perioadă contractuală, se poate fără probleme. Totuși, poți încerca și cu un prepay dacă este semnal mai bun la Orange sau, mai bine zis, dacă ai vreo restricție și dacă pe Orange este mai bine, poți să negociezi prin intermediul reprezentantului Orange care se ocupă de firma ta sau individual.

Eu îți spun doar o părere, nu sunt angajat Orange sau cineva care exprimă un punct de vedere oficial. Majoritatea de aici suntem clienți Orange, ca și voi!

Succes!

 

Vizualizare soluţie în postul original

1 Răspuns 1

Vio73
#StarMember

Salutare!

Sunt entități diferite, dar dacă nu mai ai perioadă contractuală, se poate fără probleme. Totuși, poți încerca și cu un prepay dacă este semnal mai bun la Orange sau, mai bine zis, dacă ai vreo restricție și dacă pe Orange este mai bine, poți să negociezi prin intermediul reprezentantului Orange care se ocupă de firma ta sau individual.

Eu îți spun doar o părere, nu sunt angajat Orange sau cineva care exprimă un punct de vedere oficial. Majoritatea de aici suntem clienți Orange, ca și voi!

Succes!