anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

OrangeTvGo la Orange Romania Comunications

Mihamt
Junior
De ce nu pot vedea ProTv conectata de pe telefon
Sa va descriu situatia.Sunt cu piciorul in gips .In camera mea am doar un Smart tv care nu e conectat la nicio retea de televiziune.In casa exista un abonament tv Digi si unul Orange.Am descarcat aplicatia OrangetvGo,m am logat (cumva pe contul mamei,ea fiind titularul contractului de internet si tv cu Orannge Comunications) dar vad ca am.un numar limitat de canale si Protv lipseste cu desavarsire.Cu siguranta am facut ceva gresit si as vrea sa va cer ajutorul.Multumesc anticipat pentru orice raspuns care sa ma lamureasca ce anume am facut gresit.
1 Soluţie acceptată‚

Vio73
#StarMember
Salutare! Dacă aveți servicii de la Orange Romania Comunications, atunci aplicația mobilă este Orange tv Connect, nu Orange tv go. Detalii pe aici, mai in josul paginii: https://www.orange.ro/servicii-fixe/tv/orange-tv-go/optiuni-orange-tv-go/ Baftă!

Vizualizare soluţie în postul original

7 Răspunsuri 7

Vio73
#StarMember
Salutare! Dacă aveți servicii de la Orange Romania Comunications, atunci aplicația mobilă este Orange tv Connect, nu Orange tv go. Detalii pe aici, mai in josul paginii: https://www.orange.ro/servicii-fixe/tv/orange-tv-go/optiuni-orange-tv-go/ Baftă!

Mihamt
Junior
Multumesc pentru răspuns, dar tot in ceata sunt.Am descarcat My orangeFix,OrangeTvConnect,si aveam OrangeTvGo.Pe orangeTvGo,apar logata cu numele mamei,am acces la un numar limitat de canale.Pe OrangeTvConnect vad ca apare doar emailul meu la detalii cont.Nimic altceva.Initial m-am gandit sa sterg toate conturile si sa incep din nou,pas cu pas.Surpriza este ca nu am.optiune decat sa ma deloghez,nu sa si sterg conturile 😕 Nu pot crea unul nou pentru ca apare mesajul,,exista deja un cont ,,.No,si cam aici am.abandonat toata treaba.Asa ca,nu stiu ce altceva sa fac,decat sa sun la Orange sa ma,,lumineze,,. Multumesc mult pentru raspuns 🙂

Vio73
#StarMember
Poți suna, dar poți dezinstala aplicația și să o reinstalezi și apoi te reloghezi.

Mihamt
Junior
Imi cer scuze ca nu stiu sa raspund la mesaje. Pe Orange TvConnect la sectiunea,,autentifica-te,, am optiunea sa ma autentific cu MyOrangeFix.Am facut-o,sunt logata,vad canalele dar la ProTv apare aceeasi chestie,scrie ca nu sunt abonata la niciun pachet care contine acest program.Ciudat

Vio73
#StarMember
Cine știe! Dar celelalte merg?

Mihamt
Junior
Am rezolvat.Într-adevăr aplicatia era My orangeTvConnect dar a trebuit sa sun la ei.O d-ra super draguta m-a asistat,mi-a inchis contul existent(mentionez ca eu nu am avut optiune sa elimin contul)a creat un nou cont si acum vad toate canalele incluse in oferta.Multumesc pentru timpul acordat 🙂

Vio73
#StarMember
Cu mare drag!