anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

facturarea HBO MAX prin Orange Communications

Elutika
Junior

Buna ziua …. Vreau sa ma abonez la HBO MAX cu facturare prin Orange România și nu reușesc 

13 Răspunsuri 13

FLo1
#StarMember

@Elutika: Dacă ai un abonament TV, poți adăuga opțiunea HBO max când dorești ca extraopțiune. 

Pentru tv cablu ai mai multe detalii aici: https://www.orange.ro/tv/abonament-tv-cablu/

Screenshot_20230313-180057_Chrome.jpg

Elutika
Junior

Eu am abonament la Orange Communication dar fara HBO …. Lor trebuie sa le cer abonare la HBO .. 

@Elutika: Bineînțeles, aferent/atașat  abonamentului tău actual de la Orange RO Communications. Succes.

Bine .. Multumesc 

Cu drag. Te așteptăm să ne anunți dacă ai reușit să te abonezi.

NickyS
Community Manager
Community Manager

@Elutika Ai reusit sa te abonezi?

Nu … nu am sunat … mâine ma ocup sj te țin la curent … pana una alta deși m am dezabonare de la HBO MAX trebuie sa plătesc factura de 25 lei 

Eluta
Junior entuziast

Buna ziua…..am reușit sa ma abonez la HBO MAX 

Eluta
Junior entuziast

Multumesc pt ajutor 

@Eluta: Ne bucurăm că ai reușit și mulțumim de feedback. Cum ai procedat? Ți-a fost de ajutor vreunul din răspunsurile din Comunitate? 

Eluta
Junior entuziast

Da … răspunsul tău … prin abonament tv … opțiune HBO MAX sj gata … 3 euro /luna … și am reușit sa ma abonez și pe mobil … o zi buna 

@Eluta: Mă bucur că ți-a fost răspunsul de ajutor și te așteptăm în Comunitate și cu alte contribuții / întrebări / soluții. O zi frumoasă și ție. 

PS: Nu uita să marchezi răspunsul care ți s-a părut util, pentru a ajuta și alți utilizatori aflați într-o situație similară cu a ta.

DanielaH
Moderator

Eluta, ne bucurăm că ai rezolvat și îți mulțumim pentru confirmare.

Ne spui, te rog, cum ai procedat? În felul acesta îi vei ajuta și pe ceilalți membri să găsească mai ușor informațiile dorite.