anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Factura pe hartie Orange Romania Communications

RO5932960
Începător

Buna ziua, sunt client orange romania communications. as dori sa-mi  transmiteti factura pe suport de hartie prin posta  asa cum am primit-o pana acuma, nu o pot vedea pe cont. va multumesc  

1 Soluţie acceptată‚

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

Salut,

Nu mi-e foarte clar de ce anume nu o poti vedea pe cont. Ca idee, daca ai deja un cont My Orange, poti accesa sectiunea corespunzatoare de aici.

Tot de acolo poti activa/dezactiva trimiterea facturii in format fizic. Dar atentie ca lucrul asta se taxeaza 1 eur/luna.

Ai aici instructiuni pentru activarea facturii in format fizic.

arsradu_0-1674216640566.png

Daca totusi e o problema si nu poti accesa contul, iti recomand un apel la 300 sau 0374 300 300 (din orice retea), ramura 1-1-1-0 si odata transferat la operator, poti sa ceri modificarea respectiva pe cont.

 

Client Orange

Vizualizare soluţie în postul original

1 Răspuns 1

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

Salut,

Nu mi-e foarte clar de ce anume nu o poti vedea pe cont. Ca idee, daca ai deja un cont My Orange, poti accesa sectiunea corespunzatoare de aici.

Tot de acolo poti activa/dezactiva trimiterea facturii in format fizic. Dar atentie ca lucrul asta se taxeaza 1 eur/luna.

Ai aici instructiuni pentru activarea facturii in format fizic.

arsradu_0-1674216640566.png

Daca totusi e o problema si nu poti accesa contul, iti recomand un apel la 300 sau 0374 300 300 (din orice retea), ramura 1-1-1-0 si odata transferat la operator, poti sa ceri modificarea respectiva pe cont.

 

Client Orange