anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Contract reziliat (fost Telekom)

NitaStefan
Începător

Buna ziua. Am reziliat si eu de curand serviciul de televiziune de la Orange (fost Telekom) si mi s a spus ca trebuie sa returnez echipamentele (receiver ul) la sediu. 
Aveti idee unde pot face asta? Trebuie la un anumit sediu sau se poate returna la orice magazin Orange? 
Multumesc. 

1 Soluţie acceptată‚

FLo1
#StarMember

@NitaStefan: Bun venit în Comunitate. Returnarea echipamentelor aferente Orange Romania Communications se vor returna într-un Shop OROC (fost Telekom). În funcție de domiciliul tău (localitate), poți găsi o distribuție a acestora pe această hartă. Sau dacă ne menționezi localitatea, verificăm dacă sunt sau nu magazine OROC la tine în localitate.

Detalii mai multe s-au discutat și pe acest topic. Succes. 

De asemenea, contra cost, ridicarea echipamentelor se poate face și de către un reprezentat OROC. Detalii regăsești pe acest topic aici

Te așteptăm cu detalii despre modalitatea de returnare aleasă și dacă ai reușit să le predai.

Vizualizare soluţie în postul original

1 Răspuns 1

FLo1
#StarMember

@NitaStefan: Bun venit în Comunitate. Returnarea echipamentelor aferente Orange Romania Communications se vor returna într-un Shop OROC (fost Telekom). În funcție de domiciliul tău (localitate), poți găsi o distribuție a acestora pe această hartă. Sau dacă ne menționezi localitatea, verificăm dacă sunt sau nu magazine OROC la tine în localitate.

Detalii mai multe s-au discutat și pe acest topic. Succes. 

De asemenea, contra cost, ridicarea echipamentelor se poate face și de către un reprezentat OROC. Detalii regăsești pe acest topic aici

Te așteptăm cu detalii despre modalitatea de returnare aleasă și dacă ai reușit să le predai.