anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Rezolvat] Am făcut două reîncărcări din Piniata Party și am primit doar pentru o reîncărcare

Stefan0916
Junior

Bună ziua!

Am făcut două reîncărcări din Piniata Party și am primit doar pentru o reîncărcare, o să primesc și pentru cealaltă reîncărcare sau nu?

Mulțumesc!

1 Soluţie acceptată‚

FLo1
#StarMember

@Stefan0916: Ai activat vreo extraopțiune din credit sau ai încărcat credit de minim 5€? De pe aplicația MyOrange a telefonului ssu altă metodă de reîncărcare? Te așteptăm cu detalii. 

Ca să știi, indiferent că activezi extraopțiune cu minute, cu internet sau credit direct , "Acțiunea “Reîncărcare PrePay cu opțiune de minimum 5 euro”va fi recompensată cu 5 Pinate care valorează 60 puncte fiecare și se acordă pentru fiecare dintre primele 3 reîncărcări efectuate cu success din cont în decursul unei luni calendaristice din perioada Campaniei. Reîncărcarea este considerată eligibilă doar dacă este efectuată direct din aplicația My Orange de pe telefonul mobil și nu sunt luate în calcul reîncărcările programate."

Numai bine.

Vizualizare soluţie în postul original

3 Răspunsuri 3

FLo1
#StarMember

@Stefan0916: Ai activat vreo extraopțiune din credit sau ai încărcat credit de minim 5€? De pe aplicația MyOrange a telefonului ssu altă metodă de reîncărcare? Te așteptăm cu detalii. 

Ca să știi, indiferent că activezi extraopțiune cu minute, cu internet sau credit direct , "Acțiunea “Reîncărcare PrePay cu opțiune de minimum 5 euro”va fi recompensată cu 5 Pinate care valorează 60 puncte fiecare și se acordă pentru fiecare dintre primele 3 reîncărcări efectuate cu success din cont în decursul unei luni calendaristice din perioada Campaniei. Reîncărcarea este considerată eligibilă doar dacă este efectuată direct din aplicația My Orange de pe telefonul mobil și nu sunt luate în calcul reîncărcările programate."

Numai bine.

Acum le-am primit, au venit cu întârziere piniatele

Mulțumesc!

Atunci e ok. Se mai întâmplă să nu reacționeze instant, dar dacă trebuie primite (ești eligibil să le primești) atunci le vei primi. Numai bine.

Te așteptăm și cu alte contribuții în Comunitate.