anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Recuperare puncte pinata party

mrliulia
Junior

Bună, nu este prima data când nu primesc punctele de la pinata party. Mi se blochează și apoi nu mi se mai aloca toate punctele. Mulțumesc.

 

5 Răspunsuri 5

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

Salut,

Vezi daca nu cumva sunt în secțiunea Status din Piñata Party. In general acolo apar.

Cât despre problemele de blocare, personal nu am avut problema asta, dar ce pot să-ți recomand este eventual o reinstalare a aplicației.

Client Orange

FLo1
#StarMember

@mrliulia: Poate detaliezi puțin situația? Ce task ai vrut să realizezi în aplicație? Ce tip de număr ai: abonament sau prepay? În ce sens se blochează? Că doar sigur nu ți se resetează telefonul. Mai degrabă pinatele nu se pot aloca, iar odată alocate, punctele sigur sunt transformate.  

Am abonament. Când trebuie sa mi spună ce am câștigat, se blochează. De ex., am câștigat 7 pinate, iar puncte am primit doar de la 6. 

@mrliulia: Mi s-a mai întâmplat și mie ca alocarea pinatelor să fie lipsită de animație și chiar ulterior transformarea pinatelor era fără ecranul de după ”lovirea” pinatei, însă punctele au fost alocate. În cazul meu am pus problema pe seama conexiunii internet de moment. 

Vio73
#StarMember

Bună!

Dacă nu îți apar, te sfătuiesc să le scrii la adresa de email serviciul.clienti@orange.ro  sau din secțiunea Contact:

https://www.orange.ro/contact/

Baftă!