anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Probleme afisare My Orange varianta web

yulyans
Începător

Salut. De ce arata asa pe laptop cand ma loghez? Nu mai am numerele de telefon si cam nimic

23 Răspunsuri 23

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

Salut,

Esti client Orange Romania Communications?

Client Orange

Salut. Pe telefon merge. Orange Romania sunt. Pana acuma o luna cred a mers totul normal

@yulyans :Vezi că ai contul pe FIX, adică pe ORO Communications. Nu e ok. Trebuie să fie pe Orange România. 

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

Oook... Ideea e ca interfata pare de OROC. Ai si servicii fixe? 

Banuiesc ca ceva s-a intamplat pe cont. Dar, la o prima vedere, pare ca esti client Orange Romania Communications (fostul Telekom Fix).

Client Orange

yulyans
Începător

Nu Comunication, doar Romania

yulyans
Începător

A mers ani de zile. Acuma de o luna apare asa

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

Ceva s-a modificat cu siguranta. Si nu e la toata lumea.

Ia legatura cu un consultant (eventual incepand de maine) folosind unul dintre mijloacele de contact de aici. Chiar sunt curios daca iti merge de exemplu chat-ul Djingo de aici. Pentru ca, in mod normal, nu e disponibil decat clientilor ORO, nu si OROC. Dar la ora asta, cred ca nu mai e nimeni oricum. Deci, eventual de maine dimineata.

Interfata de telefon arata aproape identic oricum. Dar si acolo, poti incerca sa faci o captura de ecran din sectiunea Altele.

Client Orange

Pe telefon imi apare tot nu am probleme. Pe laptop nu mai pot accesa nimic

yulyans
Începător

Niciodata Telekom. Doar Orange am fost

Conectează-te cu număr de telefon sau alias + parolă, adică nu cu adresă de email. 

yulyans
Începător

Nici sa ma deloghez nu ma lasa:(((, oribil

Loghează-te cu alt browser. Nu există doar chrome. Mai ai și alt browser.  Folosește-l.

yulyans
Începător

Crede-ma ca stiu ce e ala internet din anii 90:), nu are legatura asta

Ok. Atunci succes.