anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Cum pot deveni administrator al contului meu my orange

Oana_alexandra1
Începător

am incercat cu cele 6 cifre din buletin și nu

1 Soluţie acceptată‚

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

Salut,

Daca esti clienta Orange Romania, ai aici un tutorial pentru adaugarea serviciilor pe cont.

Daca esti clienta Orange Romania Communications (fostul Telekom Fix), ai aici un alt tutorial pentru adaugarea serviciilor.

Ai incercat deja asa? Daca nu, incearca, si asteptam sa ne spui daca ai reusit. 🙂

Numai bine!

Client Orange

Vizualizare soluţie în postul original

6 Răspunsuri 6

Vio73
#StarMember

Salutare!

Ai pașii descriși aici:

https://www.orange.ro/help/cum-pot-s-mi-administrez-contul-online-111

Dacă nu funcționează cu parola respectivă, trebuie să iei legătura cu ei la numărul 300 sau prin alte mijloace, pentru a reseta parola.

Vezi că ai variante atât pentru Orange Romania, cât și pentru Orange Romania Communications.

Succes! 

FLo1
#StarMember

@Oana_alexandra1: Bun venit în Comunitate. Înțeleg că ai abonament. Este un abonament Orange România sau Orange România Communications? Ca principiu, administratorul unui abonament este titularul abonamentului.  Confirmi că ești titular al abonamentului respectiv? Ce fel de servicii utilizezi? Te așteptăm cu detalii. Numai bine. 

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

Salut,

Daca esti clienta Orange Romania, ai aici un tutorial pentru adaugarea serviciilor pe cont.

Daca esti clienta Orange Romania Communications (fostul Telekom Fix), ai aici un alt tutorial pentru adaugarea serviciilor.

Ai incercat deja asa? Daca nu, incearca, si asteptam sa ne spui daca ai reusit. 🙂

Numai bine!

Client Orange

Andrei4154
Junior entuziast

La mine a functionat din prima, la un abo facut de o luna. Completezi ultimele 6 cifre din CNP.

@Andrei4154: Aceasta e bine, însă la tine ești atât titular de contract cât și ai creat contul MyOrange de la zero. Nu aveai de ce să întâmpini probleme, exceptând vreo eroare tehnică de moment, nu una de procedură.

DanielaH
Moderator

Oana, ai reușit?

Dacă te-au ajutat răspunsurile primite aici, te rugăm să-l marchezi ca soluție pe cel mai bun. Mulțumim.