anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Unde pot anunța lipsa serviciilor de internet și televiziune?

stefania86
Junior

Unde pot anunța lipsa serviciilor de internet și televiziune?

1 Soluţie acceptată‚

FLo1
#StarMember

Bun găsit în Comunitate @stefania86. Orice problemă / sugestie / incident se poate anunța prin oricare forme de contact regăsite aici. Pentru operativitate, îți recomand varianta telefonică (apel la 300 din rețea) sau varianta de chatului Djingo (în cazul unui abonament Orange România).  

De cât timp sunt probleme? Sau de când ai observat lipsa acestor servicii?

Vizualizare soluţie în postul original

4 Răspunsuri 4

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

Buna Stefania,

Bine ai venit in Comunitate!

Cel mai simplu, cu un apel la 300 (ramura 1-3-2). Daca nu ai un numar Orange, poti apela din orice retea (inclusiv international), folosind numarul (+4) 0374 300 300. Sa nu uiti sa ceri un numar de sesizare pentru referinta ulterioara.

Client Orange

FLo1
#StarMember

Bun găsit în Comunitate @stefania86. Orice problemă / sugestie / incident se poate anunța prin oricare forme de contact regăsite aici. Pentru operativitate, îți recomand varianta telefonică (apel la 300 din rețea) sau varianta de chatului Djingo (în cazul unui abonament Orange România).  

De cât timp sunt probleme? Sau de când ai observat lipsa acestor servicii?

Vio73
#StarMember

Salutare!

Mai devreme am anunțat eu un deranjament la 300, apoi 1-3-2, chiar dacă între timp mi-a cerut  și robotul Gia ultimele 6 cifre din CNP, pentru identificare.

Dacă nu ai servicii Orange, poți suna la 0374300300 și forma aceeași combinație de cifre sau oricare alta îți permite să intri în legătură cu un consultant ( de exemplu 1-1-1-0).

Baftă multă!

DanielaH
Moderator

@stefania86, ai luat legatura cu colegii noștri? S-a rezolvat situația?