anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Problema cu aplicatia orange games

Geo1979
Începător

Buna seara

Tot primesc mesaj precum ca s-a activat aplicatia orange games si am fost taxat cu 1.18 euro pe saptamana, ma poate ajuta cineva cu aceasta problema?

1 Soluţie acceptată‚

Anca07
#StarMember

Buna Geo,

Poti accesa acest link: AICI

Pentru a vedea detaliile pentru dezabonarea de la acest serviciu, te rog sa urmezi pasii explicati in acel topic.

Daca accesezi de pe telefon cu iOS, te rog sa suni la 300 sau sa iei legatura cu un operator prin intermediul lui Djingo pe chatul din aplicatia My Orange.

Seara faina!🌙

 

Update 18 oct. 2023 (DanielaH, Moderator) - Dezactivarea abonamentului Orange Games se poate face și prin trimiterea unui SMS gratuit cu textul STOP la numărul 8351.

Vizualizare soluţie în postul original

5 Răspunsuri 5

Anca07
#StarMember

Buna Geo,

Poti accesa acest link: AICI

Pentru a vedea detaliile pentru dezabonarea de la acest serviciu, te rog sa urmezi pasii explicati in acel topic.

Daca accesezi de pe telefon cu iOS, te rog sa suni la 300 sau sa iei legatura cu un operator prin intermediul lui Djingo pe chatul din aplicatia My Orange.

Seara faina!🌙

 

Update 18 oct. 2023 (DanielaH, Moderator) - Dezactivarea abonamentului Orange Games se poate face și prin trimiterea unui SMS gratuit cu textul STOP la numărul 8351.

Buna seara! Am reusit sa ma dezabonez prin intermediul chat-ului, impreuna cu un operator! Va multumesc mult pentru ajutorul acordat!🌞

Mulțumim și noi pentru confirmare. Mă bucur că ai rezolvat și că te-a ajutat răspunsul Ancăi.

Te mai așteptăm îmn Comunitate.

Razvan
#StarMember

Bună seara! Pentru dezactivare rapidă a serviciului sună la 300 sau poți urma soluțiile menționate în topicul colegei, mai devreme.

https://comunitate.orange.ro/t5/altele-orange-voce/mesaj-8358-orange-games/td-p/131410

DanielaH
Moderator

@Geo1979, ai reușit să te dezabonezi? S-a rezolvat situația?