anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Jocul Colonizarea

Laura_cio
Senior
La Orange te distrezi și câștigi. A început cineva jocul “Colonizarea”? Cum vi se pare experiența?
1 Soluţie acceptată‚

Vio73
#StarMember
Nici eu nu l-am jucat, dar mi se pare interesant. La Orange smart shop te joci cu cele mai smart forme ale tehnologiei și cele mai tari produse Samsung (tablete, telefoane și ochelari VR) pentru a cuceri teritorii și a coloniza planeta Marte. Colonizarea este un joc interactiv ce folosește sistemul asincron, o tehnică de joc multiplayer ce permite jucătorilor să experimenteze același joc în moduri diferite și de pe smart device-uri diferite. Poți fi pe rând Căpitan, Pilot, Inginer, Controlor de zbor, Atlet sau Biolog. Vino până la 12 august să joci în orice magazin Orange smart shop și la cele mai tari festivaluri ale verii: iCEE.fest (14-15 iunie), Neversea (5-8 iulie), Untold (2-5 august), Summer Well (11-12 august). Nu uita să-ți faci cont My Orange pentru a te putea înscrie în cursa pentru premii. https://www.orange.ro/techabreak/colonizarea

Vizualizare soluţie în postul original

10 Răspunsuri 10

Ascary
Campion certificat
N-am jucat dar mi-ai dat o idee :))

Ciucuras
Cunoscător certificat
Unde gasesti acest joc?

Jay
Campion certificat
Eu nu, daca as incerca n-as mai avea timp sa intru nici in comunitate, dar, e bine ca mai exista planuri de rezerva si cu premii 🙂

Vio73
#StarMember
Nici eu nu l-am jucat, dar mi se pare interesant. La Orange smart shop te joci cu cele mai smart forme ale tehnologiei și cele mai tari produse Samsung (tablete, telefoane și ochelari VR) pentru a cuceri teritorii și a coloniza planeta Marte. Colonizarea este un joc interactiv ce folosește sistemul asincron, o tehnică de joc multiplayer ce permite jucătorilor să experimenteze același joc în moduri diferite și de pe smart device-uri diferite. Poți fi pe rând Căpitan, Pilot, Inginer, Controlor de zbor, Atlet sau Biolog. Vino până la 12 august să joci în orice magazin Orange smart shop și la cele mai tari festivaluri ale verii: iCEE.fest (14-15 iunie), Neversea (5-8 iulie), Untold (2-5 august), Summer Well (11-12 august). Nu uita să-ți faci cont My Orange pentru a te putea înscrie în cursa pentru premii. https://www.orange.ro/techabreak/colonizarea

Miha_Z
#StarMember
Dupa descriere pare interesant jocul, dar nu prea mai am timp si de asa ceva. 😞

Vio73
#StarMember
Problema e că trebuie ajuns la un Orange Smart Shop și nu am timp de așa ceva deocamdată.

Razvan
#StarMember
Credeam ca putem sa jucam online, fiind în Shop, momentan nu ma pot deplasa fizic în magazin.

Miha_Z
#StarMember
Atunci asteptam si poate va fi inclus in site-ul Orange.

Vio73
#StarMember
Ar fi bine dacă s-ar putea juca direct pe site.

Shana_bts
Junior
Nu l-am jucat, dar as vrea sa incerc