anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Dupa ce expira beneficiul (acces gratuit 97 de canale TV) se dezactiveaza automat sau se va taxa?

Szabolcs
Explorator entuziast
In 10 septembrie expira beneficiul: Acces gratuit 97 de canale Tv, filme si seriale timp de 3 luni. Intrebarea este: dupa ce expira acest beneficiu, se dezactiveaza automat sau ne va taxa? Am incercat sa dezactivez obtiunea si nu am reusit.
1 Soluţie acceptată‚

Szabolcs
Explorator entuziast
Buna dimineata! In dimineata asta am reusit sa dezactivez beneficiul sunand la 300. Cu mail, djingo sms nu am reusit. Deci singura salvare pentru mine a fost 300. Multumesc inca o data pentru raspunsurile si ideiile dumneavoastra. O zi buna!

Vizualizare soluţie în postul original

21 Răspunsuri 21

Razvan
#StarMember
Și eu am activă opțiunea, aștept să o dezactivez cu o zi înainte de data facturării, să vedem.

FaraUnID
Campion certificat
Trebuie solicit dezactivarea ei in mod express, inainte expirarii perioadei de gratuitate, altfel va intra in factura de abonament.

Neaplicabil
Am rezolvat prin messenger din my Orange cu Diana . De pe 22 va fi dezactivat .

FLo1
#StarMember
Azi la Djingo-am insistat / Si raspunsul mi l-a dat / Desi putin cam asteptat / Pana sa fiu transferat. /// Insa n-a tinut prea mult problema / Care mi-a creat dilema / Si-acum ma simt eliberat / Cu beneficiul TV dezactivat. /// Asadar mai insistati / De vreti sa dezactivati / Explicit solicitati / De beneficiu sa scapati.

Neaplicabil
Yeap .Eu mersei la dublu, si pe messenger si la Orange helper pe Softpedia . It's all right now .Nu m-am uitat nici un minut la tv acolo, de altfel am ani de când nu o mai fac .Nu suport reclame .

Szabolcs
Explorator entuziast
Buna dimineata! In dimineata asta am reusit sa dezactivez beneficiul sunand la 300. Cu mail, djingo sms nu am reusit. Deci singura salvare pentru mine a fost 300. Multumesc inca o data pentru raspunsurile si ideiile dumneavoastra. O zi buna!

FLo1
#StarMember
@Szabolcs: Este bine ca ai reusit sa rezolvi problema. Djingo iti rezolva problema transferandu-te la un operator, similar cu apelul la 300. Doar cele 2 sunt mai rapide ca rezolvare. Ca la email pana primesti raspuns... tic-tac, tic-tac... trece timpul.