anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Orange TV Go si Google Chromecast cu Android TV

Claudiu_Alex
Începător
Buna ziua,
Aplicatia Orange TV Go este disponibila pe Google Chromecast with Android TV ? Ca mie nu imi apare la cautare.
Va multumesc.
1 Soluţie acceptată‚

Salut, Claudiu Alex! In urma verificarilor efectuate, confirmam si noi ca aplicatia mobila Orange TV Go se poate utiliza atat de pe telefon cat si pe un TV nou cu Google Chromecast.

Vizualizare soluţie în postul original

6 Răspunsuri 6

DanielaH
Moderator
@Claudiu Alex, bun venit în Comunitate! Vom intreba colegii și revenim cu un răspuns.

Claudiu_Alex
Începător
Sarut mana, Am cautat mai atent, aplicatia Orange TV GO este disponibila pe Google Chromecast cu Android TV. Imi cer scuze ca nu am fost atent prima oara. Cu respect, Claudiu Alexandru

DanielaH
Moderator
Super! Mulțumim mult pentru feedbackul super-rapid :) Te mai așteptăm în Comunitate, @Claudiu!

Viocat
Senior certificat
@Claudiu prin Cromecast nu transmiti pe tv informatia de pe telefon? Tu intrebi daca intre aplicatiile pe care le gasesti in magazinul play al tvului e si orangetvgo?

Claudiu_Alex
Începător
Se poate și din telefon direct. Dar aplicația este și stand alone pe Chromecast with Google tv în caz când nu se dorește a fi folosit telefonul

Salut, Claudiu Alex! In urma verificarilor efectuate, confirmam si noi ca aplicatia mobila Orange TV Go se poate utiliza atat de pe telefon cat si pe un TV nou cu Google Chromecast.