anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Rezolvat] Eroare la logarea in Customer Voice

Romeo_
Senior certificat
Buna ziua, sunt înscris la acele chestionare care mi se trimit de Orange si pe care le completez, dar nu-mi pot accesa contul sa vad cat am reusit sa adun (desi se acorda 0.20 centi cam putin).Va rog ma puteti ajuta? Multumesc!
1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator
Colegii mei au verificat contul tău și totul pare a fi în regulă. Poți încerca încă o dată, te rog? Și, dacă eroarea persistă, ne-ar ajuta un screenshot ca să vedem exact unde este problema. Mulțumim.

Vizualizare soluţie în postul original

9 Răspunsuri 9

DanielaH
Moderator
@Romeo., presupun că este vorba despre Orange Customer Voice, corect? Spune-ne, te rog, dacă adresa de e-mail cu care te-ai înregistrat acolo este aceeași cu cea folosită în Comunitate sau alta. Vom ruga colegii să verifice contul tău. Deasemenea, ne-ar ajuta să ne spui și ce se întâmplă când vrei să-ți accesezi contul. Primești vreo eroare? Mulțumim.

Romeo_
Senior certificat
E aceeasi adresa de email si imi apare doar Error si nu ma pot loga.Multumesc si eu

DanielaH
Moderator
Mulțumesc, Romeo! Revin aici sau în mesaj privat când am un raspuns de la colegii mei.

DanielaH
Moderator
Colegii mei au verificat contul tău și totul pare a fi în regulă. Poți încerca încă o dată, te rog? Și, dacă eroarea persistă, ne-ar ajuta un screenshot ca să vedem exact unde este problema. Mulțumim.

Romeo_
Senior certificat
Multumesc Daniela!inca nu ma pot loga.Am dat sa resetez parola ma gandeam ca poate am uitat-o si uite cum apare

MihaelaC
Community Manager
Community Manager
@Romeo. mulțumim pentru detalii și screenshot. Am trimis mai departe colegilor și revenim cu un răspuns după verificare.

DanielaH
Moderator
@Romeo, colegii noștri te roagă să mai încerci acum încă o dată resetarea parolei, ar trebui să funcționeze. Te așteptăm cu feedback. Mulțumim.

DanielaH
Moderator
@Romeo., ne spui care mai este situația, te rog? Ai mai încercat să resetezi parola?

Romeo_
Senior certificat
Buna ziua,am incercat sa intru si am reusit.Multumesc tuturor pentru ajutor!Spor în toate vă doresc!