anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Retragere bani din Customer Voice Orange dacă NU am cont Orange Money sau PayPal!

sorinp82
Junior entuziast
Bună ziua. Cum pot retrage bani din Customer Voice Orange dacă NU am cont Orange Money sau PayPal? Trebuie obligatoriu să creez unul dintre cele două conturi? Mulțumesc anticipat!
1 Soluţie acceptată‚

Vio73
#StarMember
Salutare! Din păcate, nu prea ai cum altfel. Eu am folosit de-a lungul timpului ambele metode, dar cea mai bună mi se pare cea cu Orange Money. Astea sunt regulile și ,,jucăm" după ele! Succes!

Vizualizare soluţie în postul original

8 Răspunsuri 8

delfinas
#StarMember
Sorin, bun venit in Comunitate!!! Nu ai primit niste indicatii cand ai intrat in acest program? Am intrat pe pagina acestui proiect si vad ca se specifica faptul ca plata se poate face doar prin OM sau PayPal: "Pentru fiecare chestionar completat, vei primi o sumă de bani. Când ai atins un total de minim 5 euro, vei putea să-ți retragi banii prin Orange Money sau PayPal. Iar pentru anumite acțiuni, poți primi diverse bonusuri." DETALII: https://www.orange.ro/customer-voice/

sorinp82
Junior entuziast
Și răspunsul este.... ???

delfinas
#StarMember
Ca plata se poate face doar prin OM si PayPal, asa cum scrie pe pagina proiectului: https://www.orange.ro/customer-voice/

sorinp82
Junior entuziast
Mersi, am crezut că totuși, între timp, s-a mai dezvoltat și altă posibilitate de retragere, în afară de OM și PayPal.

FLo1
#StarMember
@Sorin: Și ce e atât de greu să ai un cont OM sau de Paypal? Ulterior din ambele poți face transferuri de sume spre orice IBAN. Că sper că nu vrei bitcoin sau mandat poștal.

delfinas
#StarMember
Cu placere! OM fiind un IFN al Orange, e normal sa fie folosit pt tranzactiile legate de Customer Voice Orange.

FLo1
#StarMember
@Sorin: ca idee, dacă ai îndoieli transferurile spre și dinspre OM / PayPal nu sunt comisionate. Deci un intermediar precum OM /PayPal nu e cu pierderi. Observație: OM e în LEI, iar PayPal în alte valute (€,$...)

Vio73
#StarMember
Salutare! Din păcate, nu prea ai cum altfel. Eu am folosit de-a lungul timpului ambele metode, dar cea mai bună mi se pare cea cu Orange Money. Astea sunt regulile și ,,jucăm" după ele! Succes!