anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Telefoanele Oppo vândute prin operator în Europa

Razvan
#StarMember

Producătorul chinez Oppo şi-a găsit un aliat puternic în Europa, una dintre cele mai mari companii de telecomunicaţii din lume: Vodafone.


Începând cu luna aceasta în magazinele online şi offline Vodafone din Germania, Marea Britanie, Spania, Portugalia, România, Turcia și Olanda vom găsi o gamă variată de smartphone-uri Oppo, printre cele mai importante fiind modelele 5G din seriile Find X, Reno și modelele seriei A.


„Dispozitivele performante OPPO împreună cu rețeaua performantă Vodafone vor oferi clienților multiple opțiuni când vine vorba de exploatarea potențialului tehnologiei 5G. Parteneriatul Vodafone cu OPPO aduce împreună portofoliul lor de produse atractive cu dezvoltarea noastră în 5G din piețele europene și nu numai.” a declarat Ahmed Essam, Group Chief Commercial Operations and Strategy Officer în cadrul Vodafone Group.


Din păcate în comunicatul de presă nu avem niciun cuvânt despre telefoanele Realme şi cum vorbim despre un entitate diferită sunt mai mult ca sigur că Realme nu face parte din această înţelegere.


https://gadget.ro/oppo-si-vodafone-anunta-un-parteneriat-...

 

Poate după mișcarea cu Vodafone, vor fi disponibile în viitorul apropiat și în grupul Orange.

9 Răspunsuri 9

Vio73
#StarMember
Foarte bine că vor fi vândute și la noi. Mulțumim!

Jay
Campion certificat
Ma astept sa nu ramana prea mult in urma nici Orange.. :) Daca vor considera ca merita, probabil vor aduce si ei..

Miha_Z
#StarMember
Eu nu am auzit de aceste telefoane. @Razvan tu crezi ca vor fi doritori pentru ele?

Ascary
Campion certificat
Miha tu n-ai auzit de Realme fiindca pentru tine in afara de Samsung nu cred ca mai exista altceva. Ia de aici: Superamoled,incarcare in juma de ora,12GB de RAM,257 sapatiu de stocare,zoom 20x,filmare 4k la 60 fps,difuzoare Dolby Atmos,jack 3,5,Snapdragon 855+,500.000 in AnTuTu (cam cu 100.000 mai mult decat Notele tău), amprentă ultrarapida...mai vrei? Si pretul e la jumate din Note 10+ :))))

Miha_Z
#StarMember
WAW ce caracteristici are.... Daca continuati sa promovati astfel de mobile si mai ieftine si mai bune in caracteristici, cred ca voi schimba si eu firma. Ce rost are sa platesc atatia bani doar pentru marca?

Vio73
#StarMember
Cam spectator Samsung la faza asta!

DanielaH
Moderator

Orange lansează astăzi brandul OPPO în magazinul online cu 2 telefoane flagship.

- OPPO Find X2 care vine cu cadou Oppo Enco Free Wireless Headphones

- OPPO Reno3 Pro (Vinci 5G) 12+256GB care vine cu cadou Oppo Enco W31 Wireless Headphones

 

Detalii aici https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane?order=ASC&sort=TopSales&from=0&size=12&filter=Oppo,Cu...

Miha_Z
#StarMember
Multumim @Daniela pentru informatii. @Razvan dorinta ti-a fost indeplinita. 🙂

Vio73
#StarMember
Mulțumim! E chiar o veste grozavă, mai ales că zilele trecute discutam pe aici.