Number share pe Ticwatch 3 LTE

Ando29
Junior
Buna seara ,
Dețin de ceva vreme, folosit cu number share pe Vodafone cu o cartela UK, acum posesor de un abonament de 20 Euro cu number share inclus
Întrebare :
pot activa acest serviciu ( in unele tari din EU este acceptat cu aceste model de ceas pe Orange) și în RO?
Mulțumesc
1 Răspuns 1

DanielaH
Moderator
@Ando29, bun venit în Comunitate! Am văzut că ai încadrat întrebarea în categoria "Orange Romania Communications". Ai abonament la Orange sau la Orange Romania Communications? Aici găsești toate detaliile despre compatibilitățile number share - https://www.orange.ro/servicii/number-share/