De ce nu pot sa reîncarc cu cardul?

RAT
Începător
As vrea sa reincarc cu cardul
5 Răspunsuri 5

svetalex
Senior certificat
Salut! Încearcă una din opțiunile prezentate în link-ul de mai jos: https://www.orange.ro/help/cum-rencrc-o-cartel-prepay-online-cu-cardul-bancar-43 Pentru a reîncârca un prepay direct cu cardul, accesează link-ul de mai jos: https://www.orange.ro/myaccount/reshape/recharge/by-card/steps/1/minutes

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver
Si….ce anume se intampla daca vrei sa platesti cu cardul?
Client Orange

RAT
Începător
Nu pot sa introduc datele cardului.

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver
Pentru ca....? Nu-ti apar campurile? Nu treci prin pasul respectiv? Le scrii si nu-ti ia comenzile? Ce anume se intampla? Ai cardul adaugat deja? Daca da, trebuie sters si readaugat. Cand vei face urmatoarea plata o sa te treaca si prin pasii de introducere a datelor de card. Daca e o alta problema, o sa avem nevoie de mai multe detalii. Eventual un screenshot ceva. Concret. Ce se intampla. Altfel, e foarte greu sa ne dam seama care e problema, si sa te putem ajuta s-o rezolvi.
Client Orange

DanielaH
Moderator
@RAT, ai reușit să faci reîncărcarea? Te așteptăm să revii cu mai multe detalii.