Spam mail cu anulare comanda

SerbanM
Începător
Am avut o comanda din shop-ul online, care a fost anulata deoarece nu m-a gasit curierul la adresa. Nu este asta problema.
Dupa anulare, am primit email ca acea comanda a fost anulata. De atunci, am strans deja peste 50 de email-uri cu acelasi mesaj, ca acea comanda a fost anulata. Si in continuare inca mai primesc.
Ce naiba se intampla cu sistemele voastre @Orange?
1 Răspuns 1

DanielaH
Moderator
@SerbanM, bun venit în Comunitate și mulțumim pentru sesizare! Vom ruga colegii să verifice această situație.