[Rezolvat] Nu se activează optiunea cu 5 euro

Larisa__ISA
Junior
Buna. Am activat opțiunea cu 5 euro. Creditul mi l-a tras dar oferta inca nu a venit. Am tot oferta veche. Ce se intampla?
5 Răspunsuri 5

Vio73
#StarMember
Salutare! Adică ai vrut să încarci cu opțiune și s-a încărcat cu credit, care s-a și consumat? Că nu prea se înțelege ce vrei să spui! Sau banii ei s-au retras și nu ai opțiunea? Dacă este așa și acum, poți scrie pe chat Djingo sau să suni la 300, după ora 8.00, pentru că apar și erori, din păcate. Succes!

DanielaH
Moderator
@Larisa. ISA, s-a rezolvat situația?

Larisa__ISA
Junior
Da . Mi-a intrat opțiunea dupa vreo 5 ore

Vio73
#StarMember
Să știi că pe weekend, lucrurile funcționează mai încet întotdeauna. Bine că s-a rezolvat!

Larisa__ISA
Junior
Am observat.. mulțumesc pentru răspunsuri. O zi frumoasa !