Yoxo încărcare prepay

Tibi_Tiberiu
Începător
As vrea să stiu de pe yoxo se pot încărca sau transfera credit pe prepay orange
1 Soluţie acceptată‚

FLo1
#StarMember
@Tibi: Bun venit în Comunitate. Răspunsul e simplu: NU. Yoxo e cu ale lui, restul cu ale lor.

2 Răspunsuri 2

FLo1
#StarMember
@Tibi: Bun venit în Comunitate. Răspunsul e simplu: NU. Yoxo e cu ale lui, restul cu ale lor.

Vio73
#StarMember
Salutare! Printre minusurile pe care le are Yoxo, se poate număra și acesta. Fiind un abonament digital, practic poți să administrezi din contul respectiv doar abonamentul respectiv, cu opțiunile sale. Baftă!