[Încheiat] Cum s-a numit campania care s-a incheiat pe 14 august si cum pot afla rezultatele ?

JM
Junior
a fost o campanie perioada aprilie -august
1 Soluţie acceptată‚

Vio73
#StarMember
Ai grijă, că sunt tot felul de ,,binevoitori", care te pun să le virezi ceva sume și că ești câștigătoare.. Păi ori ești câștigătoare, ori ai de plată? Cu alte cuvinte, ceea ce spui tu, se numește teapa. Bine că nu ai făcut așa ceva! Cu mare drag!

11 Răspunsuri 11

Vio73
#StarMember
Salutare! Cred că te referi la campania ,,My Orange fix", iar tot ceea ce te interesează, este în link și în poze: https://www.orange.ro/campanie-myorangefix/ Rezultatele sunt mai jos, în pagină, la ,,Descoperă câștigătorii", unde dai click pe ,,Mai mult" și sigur mai apar și pe lunile care nu sunt. Vezi tot ce scrie acolo, unde la Întrebări frecvente apare și Regulamentul campaniei. Sper că ți-au fost utile informațiile! Baftă!

JM
Junior
Multumesc pt informatii ! acum cateva zile am primit un SMS de pe un nr precum ca sunt unul din castigatorii acestei campanii/ tombole , si am dorit sa verific pe site-ul ORANGE . Sunt afisate doar rezultatele lunii iunie . Mi s-a transmis in SMS respectiv un link, pe care daca i l accesez imi cere sa fac o plata ..... nu sunt sigura ca este in regula atata timp cat in regulamentul campaniei este scris modul de contactare al castigatorilor !

Vio73
#StarMember
Ai grijă, că sunt tot felul de ,,binevoitori", care te pun să le virezi ceva sume și că ești câștigătoare.. Păi ori ești câștigătoare, ori ai de plată? Cu alte cuvinte, ceea ce spui tu, se numește teapa. Bine că nu ai făcut așa ceva! Cu mare drag!

JM
Junior
Asa am gandit si eu !!! Multumesc pt confimarea ideii de ,,teapa"

Vio73
#StarMember
Nu avea cum să ceară Orange bani pentru că participi la un concurs! E logic!

delfinas
#StarMember
In mesaj nu se specifica denumirea campaniei?

JM
Junior
Din păcate NU

delfinas
#StarMember
Atunci, cum zicea și Vio, înseamnă că e o păcăleală.

JM
Junior
Acesta este mesajul primit !

FLo1
#StarMember
@JM: După forma linkului dar și analiza link-ului poți observa că nu implică pe Telekom sau OROC cu nimic, ci doar un pescar cu mrejele întinse dornic de câștiguri ușoare pe seama celor creduli.

Vio73
#StarMember
E clar din link faptul că n-are nicio treabă cu OROC.