Daca iau un premiu de la pinata in internet primesc un cod?

Cristinavtwin
Începător
buna ziua, as vrea sa stiu daca iau un premiu de la pinata in internet..primesc un cod? il pot da cuiva care are cartela?
1 Soluţie acceptată‚

FLo1
#StarMember
@Cristinavtwin: Bun venit în Comunitate. Nu se va emite nici un cod. Poate și altcineva cunoscut ție să beneficieze de acea opțiune cu internet de la Pinata. Trebuie doar să-i selectezi numărul de telefon pe care va fi alocată opțiunea și să îndeplinească condițiile pentru utilizare (la Prepay: minim opțiune de 5E activă pe cont, sau abonament). Re-edit: Așa cum ți-a menționat @alterego, numărul trebuie să fie asociat contului tău MyOrange. Doar la acele numere poți aloca premiul de la Pinata.

5 Răspunsuri 5

Anonim
Neaplicabil
Nu așa merge treaba... cel mult poți să adaugi numărul persoanei respective în contul tău MyOrange dar e nevoie de codul de confirmare pe care-l primește acea persoană, apoi să activezi bonusul pentru numărul respectiv. Altfel nu merge... ai înțeles sau nu am reușit să explic?

Cristinavtwin
Începător
Si ma afecteaza cu ceva la abonament daca adaug nr?

FLo1
#StarMember
@Cristinavtwin: Bun venit în Comunitate. Nu se va emite nici un cod. Poate și altcineva cunoscut ție să beneficieze de acea opțiune cu internet de la Pinata. Trebuie doar să-i selectezi numărul de telefon pe care va fi alocată opțiunea și să îndeplinească condițiile pentru utilizare (la Prepay: minim opțiune de 5E activă pe cont, sau abonament). Re-edit: Așa cum ți-a menționat @alterego, numărul trebuie să fie asociat contului tău MyOrange. Doar la acele numere poți aloca premiul de la Pinata.

Anonim
Neaplicabil
Nu te afectează absolut cu nimic...

Vio73
#StarMember
Salutare! Nu poți decât la numerele care le ai in My Orange adăugate. Eu, de exemplu, le dau opțiuni din Pinata numerelor ce le am in administrare pe cont. Poți adăuga un astfel de număr și îi poți ,,aplica" un astfel de premiu ulterior. Succes!