Nu ma lasă să introduc numărul in aplicația My orange

SCDA
Începător
Am instalat aplicația My orange, am făcut contul și după logare nu pot introduce numărul de telefon pentru înregistrarea lui. Nu ma lasă să introduc numărul. Cum pot șterge contul și sa fac altul? Mulțumesc!
5 Răspunsuri 5

Vio73
#StarMember
Salutare! Trebuie să urmezi pașii din link pentru adăugare număr: https://www.orange.ro/help/orange-expert/aplicatia-my-orange/cum-adaug-un-numar-de-telefon-in-my-orange-18 Nu cred că merge din aplicație, ci de pe un laptop/desktop! Cum poț șterge contul My Orange? https://www.orange.ro/help/cum-se-poate-terge-contul-online-113 Baftă!

Anonim
Neaplicabil
SCDA dacă ai cartelă și te afli în perioada de grație nu poți adăuga numărul... de ce, nu știu... poate ne spune cineva de la Orange... eu așa am pățit.

DanielaH
Moderator
@SCDA, ai reușit să introduci numărul în My Orange? Te așteptăm să revii cu vești bune.

Marius_Razvan_I
Începător
Nu ma lasa sa introduc numarul de telefon 0749xxxxxx cu care m-am logat în cont si cu Adresa de E-mail: xxxxxxxx@gmail.com cu contul de My orange spune ca un alt cont cu Aceasi Adresa de E-mail foloseste Serviciile orange îmi da eroare de a ma loga

Vio73
#StarMember
Nu mai ai și o adresă de email alternativă?