De ce nu ma pot conecta la Orange TV Connect?

Elena_Baciu_196
Începător
Nu ma pot conecta la Orange TV connect
4 Răspunsuri 4

Vio73
#StarMember
Salutare! Ai incercat să te deloghezi/ deloghezi sau sa dezinstalezi/ reinstalezi aplicația? Dacă nu ai făcut-o, încearcă variantele respective și poate funcționează. Dacă nu, scrie-le pe Chat Djingo sau contactează-i mâine dimineață ( după ora 8.00) la 300 și explică-le cum stă treaba. Baftă!

DanielaH
Moderator
Salut, Elena Baciu 1967! Este o situație recentă? Până acum a funcționat? Îți apare vreun mesaj de eroare? Te așteptăm să revii cu mai multe detalii.

BogdanS77
Începător
Nu ma pot conecta la Orange TV connect, am sters reinstalat aplicatia, primesc acelasi mesaj ,,Autentificare esuata". In contul meu apare: Orange TV connect - activ

peterliviu79
Începător

incerc de cateva zile sa ma conectez pe orange tv connect de pe un laptop

sunt probleme mari la logare ..daca toturi reusesti sa te loghezi nu te tine prea mult si iar esti delogat

este unservicu foarte prost administrat de faimoasa firma orange

e praf