De ce nu s-a putut efectua plata de pe cardul meu?

Erikutu
Începător
De ce nu s-a putut efectua tranzactia de pe cardul meu pt plata abonamentului?
3 Răspunsuri 3

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver
Ai primit vreo eroare? Daca da, ce eroare? Au fost (cred ca inca sunt) niste probleme cu plata facturilor din My Orange. Dar e posibil sa nu fie acelasi lucru. Asa ca te asteptam cu mai multe detalii.
Client Orange

Vio73
#StarMember
Salutare! Ai incercat de pe un laptop/ desktop? Eu îmi plătesc de obicei de pe laptop, nu din aplicație.

Pololică
#StarMember
Am plătit acum doua zile abonamentul prin aplicația my Orange cu card Orange money. Ce eroare ai primit?