Home TV Global Easy - hbo si alte canale sunt codate

Iordan_Ionut
Începător
Buna, ziua astazi am observat ca hbo si alte canale pe pare le vizionam imi sunt codate.
1 Soluţie acceptată‚

Vio73
#StarMember
Salutare! Am pățit și eu așa acum vreo 3 luni și am fost nevoit să sun la 300 sau 0374300300, din orice rețea și apoi 1-3-3, ramura asistență și au rezolvat imediat. Baftă!

4 Răspunsuri 4

DanielaH
Moderator
Salut, Ionut! Bun venit în Comunitate! Până acum au funcționat? Este o situație recentă? Poți atașa o captură de ecran?

Iordan_Ionut
Începător
Astazi de dimineata am constatat ca nu mai functioneaza iar acum vad ca mai multe canale sunt codate, am scos Ci+ si lam reintrodus

Vio73
#StarMember
Salutare! Am pățit și eu așa acum vreo 3 luni și am fost nevoit să sun la 300 sau 0374300300, din orice rețea și apoi 1-3-3, ramura asistență și au rezolvat imediat. Baftă!

DanielaH
Moderator
Ionut, ai luat legătura cu colegii noștri? S-a rezolvat situația?