bonus 50Gb la abonament FUN 12 la 8,6 euro

Eugenia56
Începător
Am achizitionat online un abonament FUN 12 la pretul de 8,6 euro in care mi se promitea un bonus de 50Gb.
Abonamentul este functionabil din data de 26.07.2022 dar nu regasesc la rubrica ,,Consum si facturi" din contul meu acel bonus promis de 50GB.
2 Răspunsuri 2

svetalex
Senior certificat
@Eugenia56 în ultimile zile au fost ceva probleme cu platforma Orange. Au fost numeroase subiecte deschise în comunitate pentru diverse erori apărute pe conturile clienților. În comunitatea Orange nu te putem ajuta cu verificări punctuale, dar poți să suni la Serviciul Clienți sau să trimiți un mesaj pe Djingo.

Vio73
#StarMember
Salutare! Dacă ai achiziționat abonamentul online, trebuie să ai atașat in email contractul de la magazinul online, cu anexa, care includ toate beneficiile. Baftă!