Alocare puncte thank you daca platesc prin Orange Money

Beneficiez de reducerile daca platesc prin Orange Money avand in vedere ca titularul cardului de credit este sotia iar eu titularul abonamentului?
1 Soluţie acceptată‚

delfinas
#StarMember
Vasile Ionuț, bun venit în comunitate!!! Punctele Thank you se alocă doar contului asociat acelui card, adică numărului de telefon care este asociat acelui card OM. Dacă titularul abonamentului e diferit de cel al cardului, nu se alocă punctele thank you pe acel abonament, ci pe cel al soției.

4 Răspunsuri 4

delfinas
#StarMember
Vasile Ionuț, bun venit în comunitate!!! Punctele Thank you se alocă doar contului asociat acelui card, adică numărului de telefon care este asociat acelui card OM. Dacă titularul abonamentului e diferit de cel al cardului, nu se alocă punctele thank you pe acel abonament, ci pe cel al soției.

Vio73
#StarMember
Salutare! Da, trebuie să fie și abonamentul și cardul OM pe același nume, altfel nu beneficiezi tu, ci soția, dacă are abonament Orange.

Am înțeles, mulțumesc pentru răspuns!

Razvan
#StarMember
Eu ma gândeam sa fac și soției un card, dar acu am aflat că nu beneficiaza de puncte.