Accesoriile de pe magazinul online sunt originale?

Stefan356
Junior
Încărcătorul Apple de 20W de pe magazinul online este original?
1 Soluţie acceptată‚

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver
Toate accesoriile Apple vandute de Orange sunt originale. E unul dintre motivele pentru care, o perioada destul de lunga doar de la Orange imi luam casti pentru iPhone. Da, sunt 100% originale.
Client Orange

5 Răspunsuri 5

Vio73
#StarMember
Salutare! Este bine să-i întrebi pe ei, dar in principiu, cred că da. Nu poate fi altfel. Detalii despre cum îi poți contacta: - pentru sesizări postvânzare, bug-uri și informații generale despre magazinul online puteți scrie la magazinonline@orange.ro (program L-V 9-18), sau prin forma de contact online (https://www.orange.ro/contact/) sau puteți apela numărul 300; - echipa de vânzare și suport pentru plasarea comenzilor în magazinul online poate fi contactată fie prin apel la 300, fie prin chat-ul de pe site-ul Orange. Programul pentru chat este L-S 10-19. Baftă!

delfinas
#StarMember
Ștefan, bun venit în comunitate!!! Dacă pe site se scrie că marca este Apple, atunci, da, este de acolo, original. Orange nu iși permite să vândă accesorii care sunt copii compatibile. și să spună că sunt originale.

teacher_
#StarMember
Salut! Eu am cumpărat încărcătoare, e drept, pentru alte modele, atât din shop cât și online, și s-au dovedit a fi de calitate.

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver
Toate accesoriile Apple vandute de Orange sunt originale. E unul dintre motivele pentru care, o perioada destul de lunga doar de la Orange imi luam casti pentru iPhone. Da, sunt 100% originale.
Client Orange

Salut, Stefan356! Intr-adevar, iti confirmam si noi faptul ca toate produsele din magazinul online Orange sunt originale. Asadar, si incarcatorul Apple de 20W este original.