De ce nu merge internetul in Germania?

Gabriel_Toia
Începător
De ce nu merge internetul in Germania chiar daca am optiunea cu roaming internet activată? Ce as putea face?
2 Răspunsuri 2

Vio73
#StarMember
Salutare! Ce opțiune ai? Și de cat timp utilizezi acest prepay in afară ? Te întreb pentru că este posibil să fi depășit limita rezonabilă a resurselor în roaming și din acest motiv să nu te mai lase să o folosești decât dacă încarci cu credit, nu cu opțiune.

DanielaH
Moderator
@Gabriel Toia, s-a rezolvat situația? Te așteptăm în continuare să revii cu mai multe informații.